Landskappleiken på Røros 2017
Super-D
|
1. Dag Vanberg |
Spelemannslaget Fjelljom |
Vokal D |
2. Johan Bojer Vaa, Aud Manheim |
Seljord folkemusikklag, Falkeriset Folkemusikklag |
Dans hardingfele D (Vest-Telemarksspringar) |
3. Jon Peder Aspås, Petra Emly Aspås |
Ålen spell- og danselag |
Dans fele D (Pols) |
4. Thor Herman Bøhle, Anne-Elise Bøhle |
Bygdedanslaget i Hamar |
Dans fele D (Pols fra Østerdalen) |
5. Per Øyvind Tveiten, Brit Sørland |
Bygdedanslaget i Bjørgvin, Kvemmingen Spel- og dansarlag |
Dans hardingfele D (Gangar frå Kvam) |
6. Olav Berg, Inger Birgit Larsen |
Bygdedanslaget i Hamar |
Dans fele D (Rendalspolsk) |
7. Øystein Lavik, Kari Beate Nesdal |
Leikanger ungdomslag, FolkOrg |
Dans hardingfele D (Vossarudl) |
8. Randi Gullikstad m/følgje |
Røros Folkedanslag |
Dans fele D (Rørospols) |
9. Helge Leif Nordvik, Elbjørg Vassbotten Larsen |
Naustedalen Spelemannslag |
Dans hardingfele D (Naustdalsspringar) |
10. Per Øyvind Tveiten, Brit Sørland |
Bygdedanslaget i Bjørgvin, Kvemmingen Spel- og dansarlag |
Dans hardingfele D (Springar frå Kvam) |
11. Halvor Nordjordet |
FolkOrg |
Vokal D |
12. Rolf Bjørgan, Anne Grete Nyseter Bjørgan |
Sel og Otta Spel- og dansarlag |
Dans fele D (Parhalling frå Gudbrandsdalen) |
13. Sigrun Vigdal m/følgje |
Sogn og Fjordane Folkemusikklag |
Dans hardingfele D (Jostedalspringar) |
14. Even Tråen |
Numedal Spel- og dansarlag |
Hardingfele D |
15. Gunhild Døhl m/følgje |
Røros Folkedanslag |
Dans fele D (Rørospols) |
16. Ola Grøsland |
Vågå Spel- og Dansarlag |
Vokal D |
17. Thor Herman Bøhle |
Bygdedanslaget i Hamar |
Halling D |
18. Øyvind Midtgard m/følgje |
Kongsberg Spel- og dansarlag |
Dans hardingfele D (Telespringar) |
19. Tom Sears, Margot Sollie |
Røros Folkedanslag |
Dans fele D (Rørospols) |
20. Magne Rønning m/følgje |
Røros Folkedanslag |
Dans fele D (Snåsapols) |
21. Jon Låte, Randi Skeie |
FolkOrg, Lillehammer Spel- og Dansarlag |
Dans hardingfele D (Sørfjordspringar) |
22. Joar T. Hovda, Anne Tveito Olsen |
Kongsberg Spel- og dansarlag |
Dans hardingfele D (Telespringar) |
23. Ivar Schjølberg |
Vågå Spel- og Dansarlag |
Fele D |
24. Hallgrim Berg |
Ål spel- og dansarlag |
Vokal D |
25. Rolf Bjørgan |
Sel og Otta Spel- og dansarlag |
Halling D |
26. Åsne Bergset |
Numedal Spel- og dansarlag |
Vokal D |
|